Půjčky bez dokládání příjmů jsou pro lidi, kteří nemůžou doložit příjmy nebo jsou jejich příjmy nedostatečné.

Půjčky bez dokládání příjmů – pro koho ?

Půjčky bez dokládání příjmů jsou určeny zvláště pro ty kteří nemohou či nechtějí dokládat své příjmy. Půjčky bez dokládání příjmů jsou určeny i pro lid bez zaměstníní, nebo i pro ženy na mateřské dovolené (md). Zkrátka při poskytování této půjčky není vůbec důležité jaké jsou celkové příjmy vaší rodiny. Možnost půjčit si mají i lidé zcela bez příjmů.

Půjčky bez dokládání příjmů – banka či nebankovní společnost ?

Když si berete půjčku u banky tak musíte vždy vyplnit spoustu formulářů a také musíte donést potvrzení o výše příjmů z práce či podnikání. Bez potvrzení o výše příjmů vám banka žádnou půjčku neposkytne. Půjčky bez dokládání příjmů se tedy u banky nedočkáte. Musíte se tedy obrátit na nebankovní sektor, konkrétně na nebankovní společnosti.

Půjčky bez dokládání příjmů poskytují nebankovní společnosti. Ale výběr nebankovní společnosti, před tím než si vezmeme půjčky bez dokládání příjmů je velmi důležitý. Dokonce bych řekl rozhodujicí, pro budoucí spokojenost touto půjčkou.

Zaměřte se především na informace od ostatních lidí. Na svých stránkách může psát nebankovní společnost, ale nikdy tam nenapíšou celou pravdu. Mají tam prostě kvalitní marketingové texty. Hledejte tedy na různých diskusních forech na internetu, kde najdete zkušenosti ostatních s těmito půjčkami.

Půjčky bez dokládání příjmů – žádost přes telefon

Půjčky bez dokládání příjmů jsou známe tím, že si o ně můžete zažádat jednodušše přes telefon. Vždyť se podívejte do poštovní schránky, kolik je tam v pondělí letáky s bezplatnými čísly na nebankovní společnosti.

Půjčky bez dokládání příjmů – výhody

Mezi hlavní výhody půjčky bez dokládání příjmů patří:

  • nemusíte dokládat příjmy své rodiny
  • snadné požádání o půjčku přes telefon
  • rychlé vyřízení

Půjčky bez dokládání příjmů – nevýhody

Půjčky bez dokládání příjmů mají hlavně tuto nevýhodu:

  • vyrazně vyšší roční úrok než u banky