Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi oblíbený produkt od nebankovních společností.

Půjčka bez potvrzení o příjmu – pro každého

Půjčka bez potvrzení o příjmu je půjčka o které se dá z jistotou říci, že je určena téměr pro každého. Jelikož půjčka bez potvrzení o příjmu nevyžaduje žádné dokládání výše příjmů vaší rodiny, může si tuto půjčku vzít i ten kdo je nezaměstnaný, nebo je také dobrá pro maminky na mateřské dovolené. Ale jak píši výše, půjčka bez potvrzení o příjmu je určena prostě pro všechny.

Půjčka bez potvrzení o příjmu – nebankovní společnosti

Půjčka bez potvrzení o příjmu je pro toho kdo půjčku poskytuje docela rizikový produkt, protože si vůbec neověřuje jaké má

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Půjčka bez potvrzení o příjmu

klient příjmy a zda je vůbec schopen půjčku splácet. Toto riziko na sebe nebyly ochotny přenést klasické banky (Česká spořitelna, Komerční banka, Poštovní spořitelna atd.), které si vždy pečlivě ověřují bonitu klienta a vždy vyžadují potvrzení o výše o příjmů celé rodiny. No a když něchtěli tyto půjčky poskytovat banky, tak se do toho s plnou vervou pustily nebankovní společnosti. Které jsou ochotní na sebe přebrat toto riziko, kdy půjčují i lidem bez trvalých příjmů.

Nebankovní společnosti nejsou pod tak tvrdým dohledem jako banky a proto jich je výrazně více. Půjčka bez potvrzení o příjmu je pro hodně nebankovních společností doslova ztěžejním produktem.

Kolem sebe určitě musíte vidět spoustu reklam na různé nebankovní společnosti, které nabízí rozličné půjčky. Na tuto reklamu jde každoročně několik desítek miliard. Když si ale vybíráte nebankovní společnost, kde si vezmete půjčku bez potvrzení o příjmu tak na ně nedejte a řiďte se vlastní hlavou. Spoustu informací můžete najít na internetu. Přece se nenecháne přemluvit reklamami!

Půjčka bez potvrzení o příjmu – žádost

Půjčka bez potvrzení o příjmu nevyžaduje žádné potvrzení o výše příjmů, takže k počátku komunikace s nebankovní společností stačí vyplnit interaktivní formulář na jejich webových stránkách. Nebankovní společnost poté žádost posuzuje pouze podle toho, co jste vyplnily do samotného formuláře.
Někteří lidé, kteří nevládnou tolik s počítáčem mohou také využít telefon či mobil.

Půjčka bez potvrzení o příjmu – výhody

Půjčka bez potvrzení o příjmu mají tyto hlavní výhody:

  • nevyžadují potvrzení o výše příjmů
  • půjčka je rychle vyřízená, vyjímkou není ani vyřízení do 24 hodin
  • o půjčku si můžete jednodušše zažadat přes web nebo telefon či mobil

Půjčka bez potvrzení o příjmu – nevýhody

Půjčka bez potvrzení o příjmu ma samozřejmě i své nevýhody. Mezi hlavní patří:

  • je vyrazně dražší než půjčka v bance
  • někdy různé další poplatky
  • méně přehledná smlouva, vždy čtěte celou smlouvu !