Online půjčka bez registru si získává u občanů stále větší oblibu, takže si ji podrobnějši představíme. Tato půjčka je určena i pro ty kteří již mají záznam v registru dlužníků.

Online půjčka bez registru – bankovní registru dlužníků

Hned na počátku si banky, zavedli tzv registr dlužníků. Do tohoto registru jsou zaznamenaváni všichni lidé, kteří si vzali nějakou půjčku, úvěr či leasing. Automaticky jste však zapsání v tzv. pozitivní části registru dlužníků. To ničemu nevádí, horší ale je pokud má někdo problému se splácením svého úvěru a opozdí se splácením dostane se do negativní části registru dlužníků. Což už by vám mělo vadit. Protože pokud si budete v budoucnu chtít zažádat u banku o novou půjčku, tak banka si vždy před tím než komukoliv poskytne půjčku prověří jestli klient není veden v registru dlužníků. Pokud je v něm veden, má smůlu a banka mu v žádém případně nepůjčí. Naštěstí jsou tady i nebankovní společností, které mají i produkt online půjčka bez registru.

Online půjčka bez registru – nebankovní společnosti

Nebankovní společnosti jsou více flexibilní a začli i lidem se zápisem v registru dlužníků nabízet finační produkt online půjčka bez registru. Online půjčka bez registru je produkt, který nabízí velká většina nebankovních společností.

Online půjčka bez registru

Online půjčka bez registru

Při výběru nebankovní společnosti byste měli uplaťnovat pořekadlo „dvakrát měr a jednou řez„, to platí v oblasti půjčování naprosto přesně. Před samotnou půjčkou si tedy projděte nabídky jednotlivých nebankovních společností, které mají ve svém portfoliu i produkt s názvem online půjčka bez registru.

Online půjčka bez registru není úplně nejbezpečnější půjčka, proto by jste si jí měli vzít spíše u velké a prověřené nebankovní společnosti. Mezi takové společnosti bych zařadil například Cetelem a Cofidis ale i další.

Online půjčka bez registru – jednoduchá žádost

Online půjčka bez registru je super v tom, že si o ní můžete jednodušše zažádat přes internet. Stačí na webových stránkách společnosti vyplnit jednoduchý formulář a odeslat ho. Za chvíli vás bude kontaktovat pracovnice z nebankovní společnosti.

Online půjčka bez registru má také nějaké podmínky, abyste si jím mohli vzít mezi základní patří že vám musí být více než 18 let a nesmíte být zbaveni pravní způsobilosti. Budete také potřebovat nejméně dva platné doklady totožnosti (nejčastěji se využívá občanský průkaz a cestovní pas).

Online půjčka bez registru – výhody

Online půjčka bez registru má svou hlavní výhodu napsanou již ve svém názvu. A to je že se nepřověřuje to jeslti máte nějaký záznam v registru dlužníků ať již v bankovním či nebankovním.

Online půjčka bez registru je většinou také bleskově vyřizována, takže peníze většinou získáte do 1 dne od podání platné žádosti . Online půjčka bez registru tedy nabízí rychlé získání peněz, většinou jsou peníze vyplaceny v hotovosti, protože převod přes bankovní účet by samotnou půjčky zbytečne zpomaloval a protahoval. Proto jsou peníze předávány hotově na ruku.

Online půjčka bez registru – nevýhody

Každou věc má dvě strany a proto i online půjčka bez registru má své nevýhody. Mezi hlavní patří celkově výšší RPSN než byste zaplatily u banky. RPSN znamená kolik za půjčku přeplatíte za rok. Hodně lidí si to plete, že je to za celou půjčku ale RPSN se počítá za rok. Pozor na to !