Krotitelé dluhů je úspěšný televizní pořad České televizi, ve kterém radí zkušeni finanční poradni zadluženým lidem jak bojovat s dluhy.

Krotitelé dluhů – Česká televize

Krotitelé dluhů jsou televizní pořad České televize. Je vysílán na programu ČT1. Do pořadu se můžou přihlásit lidé, kteří mají problémy se svými dluhy. Pokud budou vybráni pomůžou jim s jejími dluhy dobří finanční poradci. Kteří jim ukážou jak by dále měli spravovat své finance aby se dluhů zcela zbavily.

Krotitelé dluhů – průběh pořadu

Na začátku pořadu si pustí finanční poradci krátký příběh dlužníka a poté se vybere, který finančí poradce pojede tento finační případ řešit. Vybraný finanční poradce poté vyraží za dlužníkem, které navštíví u něho doma.

U něho doma se začně tím, že se sepíšou na bílou tabuli jednotlivé příjmy a výdaje. A z toho se ukáže jestli je rodina celkově v plusu nebo je v mínusu. V pořadu Krotitelé dluhů je většina lidí i v dost velkém mínusu. Důležité je také dát do hromady jednotlivé půjčky a úvěry či leasingy.

Krotitelé dluhů – řešení

Pořad Krotitelé dluhů dále pokračuje tím, že finanční poradce navrhne určité finanční řešení na kterém se poradí s dlužníky. Ti mu musí podepsat plnou moc. A on za ně může pak jednat. Pro finanční poradce je jednání s bankami jednodušší a mají větší šanci na úspěch.

Krotitelé dluhů – finanční poradci

V minulé sérii Krotitelé dluhů vystupovali tito finančí poradci:

  • Petra Kozlová
  • David Kučera
  • Tomáš Prouza
  • Tomáš Tomčala
  • Richard Walter

Krotitelé dluhů – online ke shlédnutí

Pokud jste ještě neviděli Krotitelé dluhů, nebo se chcete podívat ještě jednou podívejte se na:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10213556322-krotitele-dluhu/

Na tomto odkazu najdete záznamy všech dílů ze všech řad. 1 řady, 2 řada a 3 řada.